×
+36-30-2-139-139
Tapadásmentes
Serpenyők, palacsintasütők, szeletsütők, wok-ok
Kések, ollók, hámozók, szeletelők
Fakanalak, csipeszek, lapátok, kiszedők, habverők
Darálók, törők, passzírozók, reszelők, aprítók
Tárolás
Kulacsok, termoszok, italadagolók, palackok, kancsók
AKCIÓ
Grill akció -10% -35%
Lábas/szeletsütő akció -50%
Hűtőláda / hűtőtáska akció -20%
Pálinkafőző akció -20%
Akciós edények -20-50%
Grillezés -20-50%
Konyhai - Háztartási eszközök -20-70%
Tűztál akció -30-40%
Kiárusítás
Kezdőlap
Konyhai kiegészítők
Előkészítés, feldolgozás
Mérőeszközök
Mérőeszközök
1 - 14 / 14 termék
Rendezés:
Név, A - Z
Ár szerint növekvő
Ár szerint csökkenő
Értékelés, legjobb
Elérhetőség, legújabb
Kedvezmény mértéke szerint
-40%
Landmann Selection digitális maghőmérő 15514-L
-40
%
28.900 Ft
17.340 Ft
Perfect Home Digitális mérleg 40kg-ig 14451
11.990 Ft
-30%
Landmann BBQ hőmérő 05186-L
-30
%
13.900 Ft
9.730 Ft
Landmann Grillchef digitális maghőmérő 15517-L
5.990 Ft
Perfect Home Infravörös hőmérő 14903
3.990 Ft
Perfect Home Digitális konyhamérleg (5kg) 13503
3.490 Ft
Perfect Home Sütőhőmérő 12751
3.290 Ft
Perfect Home Digitális konyhai mérleg (5kg) fekete 53097
2.990 Ft
Perfect Home Digitális Maghőmérő 16633
1.490 Ft
Perfect Home Sütőhőmérő 28363
1.490 Ft
Perfect Home Maghőmérő 72045
990 Ft
Perfect Home Rozsdamentes mérce 500ml 10278
790 Ft
Perfect Home Univerzális hőmérő 28150
490 Ft
-30%
Perfect Home Konyhamérleg mechanikus 1 kg 13982
-30
%
690 Ft
483 Ft
1 - 14 / 14 termék
Árukereső.hu